• 0048 34 3620885
  • 0048 34 3667030
  • Rybacka 26A 42-221 Częstochowa, Poland
  • z doskonałą jakością dźwięków
  • bezpieczne dla zdrowia dziecka
  • Tworzymy dzwonki (cymbałki) z pasją
Dzwonki (cymbałki) to nasza pasja. Tworzymy je z wielkim oddaniem po to aby nasi klienci mogli czerpać jak najpełniej z wysokiej jakości dźwięków

Współpraca

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby oraz podmioty do współpracy

O Nas

Jesteśmy producentem szerokiej gamy dzwonków (cymbałków), a także bębenków. W całości wykonanych w Polsce, i tylko z polskich komponentów. Tą produkcją zajmujemy się od 1995 roku. Nasza firma jest niedużą, lecz dobrze zorganizowaną, solidną, rodzinną firmą.

Co oferujemy

Bezpieczeństwo

Produkowane przez nas dzwonki (cymbałki) posiadają certyfikat potwierdzający spełnienie wysokich standardów bezpieczeństwa zabawek, wymaganych przez Unię Europejską. Są bezpieczne, trwałe i estetyczne. Malowane atestowanymi farbami proszkowymi, spełniające normy dopuszczalnej zawartości metali ciężkich dla zabawek.

Doświadczenie

Od 2000 roku jesteśmy samodzielnym wystawcą na międzynarodowych targach zabawek, które odbywają się co roku w Norymberdze (Niemcy).

Produkty

Nasza firma przede wszystkim zajmuje się produkcją dzwonków (cymbałków) na drewnianej podstawie z naturalnego, niemalowanego drewna (olcha). Metalowe płytki dźwiękowe są idealnie muzyczne, dwustronnie malowane. W komplecie dołączone są dwie pałeczki.

Zastosowanie

Dzwoniki (cymbałki) mniejsze

Są to produkty mniejsze, oznaczone symbolami: X10, X8, X8R, PX8, PX6. Mogą służyc mniejszym dzieciom zarówno jako doskonała zabawka muzyczna, jak i mała pomoc dydaktyczna. Poza szeroką grupą wyrobów na drewnianej ramce, jako produkcję poboczną wykonujemy dzwonki na plastikowej podstawie o symbolach: PX2, PX3, PX4.

Dzwonki (cymbałki) większe

Produkty większe to nie tylko zabawki muzyczne. Są to także, instrumenty muzyczne, pomoce dydaktyczne, dla uczniów początkowych klas podstawowych. Wyroby: X27 w wersji kolor i czarno-białej, X15X12X-S są produkowane w dowolnych ilościach, natomiast wyroby oznaczone symbolami: X27 Alto, X13+3 AltoX8 AltoX15+4X12+3 produkujemy w przypadku większych zamówień i głównie dla klientów zagranicznych. Wyroby: X13+3 AltoX8 AltoX15+4X12+3X-S posiadają wymienne płytki dźwiękowe. Oprócz tonów pełnych, posiadają też półtony. Wyrób X27 produkowany jest z płytkami dźwiękowymi czarno-białymi oraz kolorowymi. Do X27 oferujemy również trwały pokrowiec pozwalający na łatwe noszenie ksylofonów na zajęcia szkolne i pozaszkolne.

Bębenki

W naszej ofercie znajdują się również bębenki o różniej wysokości i średnicach 16 cm oraz 22 cm. Boczne elementy wykonane są z tworzywa lub metalu.

Ksylofony z drewnianą ramką

Ksylofony z plastikową ramką

Bębenki

Katalogi

Ksylofony | Bębenki

Kontakt

Nasze dane kontaktowe

Rybacka 26A 42-221 Częstochowa, Poland

kaja@kaja-music.pl

0048 34 3620885

0048 34 3667030

Gdzie znajdujemy się? Kliknij aby wyświetlić Mapę Google